Domaszczyn Park

estate housing lifestyle building investment

Park Domaszczyn to inwestycja osiedla mieszkaniowego, które powstaje na pograniczu Wrocławia i malowniczego lasu w Domaszczynie.

parkdomaszczyn.pl

Wyzwanie

Wyzwanie

Wyzwanie

Inwestor Parku Domaszczyn zgłosił się do nas po nową stronę internetową, która miała służyć jako główna platforma sprzedażowa i podkreślać zalety okolicy oraz atrakcyjność inwestycji.

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Mając na uwadze cele sprzedażowe, stworzyłyśmy od podstaw strategię komunikacji wizualnej, która miała prezentować wartości inwestycji: nowoczesne zakwaterowanie dla rodzin i osób kochających żyć w bliskości natury, szukających spokojnej, ale dobrze skomunikowanej okolicy. Stworzyłyśmy nowe logo w kształcie domu otoczonego lasem. Wybrałyśmy paletę kolorów w odcieniach granatowego budzącego skojarzenia z zaufaniem, bezpieczeństwem oraz różnych tonów zieleni, nawiązujących do technologii, ale także harmonii i spokoju. Całość dopełniła nowoczesna czcionka oraz wysokiej jakości obrazy pokazujące miejski styl życia w otoczeniu natury. Klient otrzymał strategię komunikacji wizualnej oraz wytyczne do wdrożenia jej na stronie.

entrer en contact entrar em contato skontaktuj się posar-se en contacte javiti se neem contact op e launa aku whakapā atu будемо на зв'язку get in touch

Umów się na rozmowę
+48 799-920-131