Wyndham Hotel

hotel gastronomy hospitality tourism

Wyndham Wrocław Old Town to ekskluzywny hotel amerykańskiej marki Wyndham położony w samym centrum Wrocławia. Należy do grupy Wyndham Hotel & Resort, która jest największą franczyzową siecią hoteli na świecie, posiadającą ponad 20 marek w portfolio.

Wyzwanie

Wyzwanie

Wyzwanie

Wyndham WOT otworzył się w 2022 r. Ich strategia zakładała własny marketing skupiony na sprzedaży i konferencjach, oraz outsourcing social mediów zewnętrznej agencji. Właściciel zarzadzający hotelem (Mogotel z Litwy) potrzebował wsparcia agencji mocno osadzonej w lokalnych realiach, posiadającej wiedzę o historii miasta i kulturze Dolnego Śląska. Komunikację należało rozpocząć jeszcze przed otwarciem hotelu, aby wesprzeć jego obłożenie.

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Dzięki naszemu doświadczeniu, kompetencjach i lokalnej obecności zostałyśmy wybrane jako wiodąca agencja od prowadzenia social mediów - Instagrama i Facebooka. Ustanowiłyśmy dobre relacje z kierownictwem oraz działem marketingu hotelu, aby być blisko ich działań i móc wspierać je komunikacyjnie na kanałach społecznościowych. Pracowałyśmy na podstawie miesięcznego planu komunikacji, dostarczając wysokiej jakości content wizualny (sesje fotograficzne w hotelu) oraz copy w językach polskim i angielskim.

entrer en contact entrar em contato skontaktuj się posar-se en contacte javiti se neem contact op e launa aku whakapā atu будемо на зв'язку get in touch

Umów się na rozmowę
+48 799-920-131