Souvre

mlm perfumes cosmetics skincare lifestyle nutrition

Souvre sprzedaje bezpośrednio do konsumentów, a ich oferta składa się z kosmetyków, suplementów i produktów do sprzątania domu.

souvre.pl

Wyzwanie

Wyzwanie

Wyzwanie

Souvre poszukiwało agencji, która nie tylko stworzy świeżą i ekscytującą identyfikację wizualną marki, ale także zrozumie model biznesowy w jakim firma działa (direct selling). Souvre potrzebowała rozwiązania kompleksowego i spójnego - nowej platformy komunikacji, i oprawy graficznej, nowej strony internetowej oraz materiałów marketingowych.

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Po warsztacie z kluczowymi osobami firmy, zdefiniowaliśmy cele strategiczne oraz możliwe kierunki komunikacji. Spędziliśmy kilkanaście godzin na szczegółowej analizie rynku i konkurencji. Dostarczyliśmy przemyślaną koncepcję marki, opartą o hasło "True me". Idea została wsparta identyfikacją wizualną w kobiecych, ciepłych kolorach, a całość stworzyła nową tożsamość marki Souvre.

entrer en contact entrar em contato skontaktuj się posar-se en contacte javiti se neem contact op e launa aku whakapā atu будемо на зв'язку get in touch

Umów się na rozmowę
+48 799-920-131