Soldentis

dentistry hygiene health care

Soldentis to lokalna praktyka dentystyczna specjalizująca się w stomatologii zachowawczej oraz kosmetycznej, wspierająca pacjentów w trudnych i skomplikowanych problemach uzębienia.

soldentis.pl

Wyzwanie

Wyzwanie

Wyzwanie

Soldentis zgłosiła się do nas z prośbą o postawienie nowej strony internetowej. Właściciele chcieli pozycjonować się jako praktyka premium oraz podkreślić swoją ekspertyzę w przeprowadzaniu zabiegów wymagających dużej estetyki i dokładności wykonania. Projekt wymagał dobrego zrozumienia filozofii pracy i wartości firmy, oraz skupienia na głównym przekazie.

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Przeprowadziliśmy wywiad z klientem, aby dobrze zrozumieć ich wyjątkowe i zaangażowane podejście do pracy, a także określić ich misję. Na tej podstawie stworzyłyśmy nową identyfikacje wizualną, architekturę strony i strukturę treści oraz same treści. W kolejnym kroku przystąpiłyśmy do wdrożenia samej strony. Jej kluczową częścią była podstrona z realizacjami i efektami przeprowadzonych zabiegów uwzględniająca prawdziwe zdjęcia pacjentów PRZED I PO - Success Stories, i dokładny opis zastosowanego leczenia.

entrer en contact entrar em contato skontaktuj się posar-se en contacte javiti se neem contact op e launa aku whakapā atu будемо на зв'язку get in touch

Umów się na rozmowę
+48 799-920-131