PSSB

association mlm direct selling

PSSB - Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej to organizacja non-profit zrzeszająca firmy direct selling i będąca reprezentacją branży w Polsce. Organizacja funkcjonuje od niemal 30 lat, a jej członkami są m.in. tak znane globalne firmy jak Avon, Mary Kay, Herbalife, Vorwerk i wiele innych.

pssb.pl

Wyzwanie

Wyzwanie

Wyzwanie

PSSB, po 30 latach funkcjonowania, chciała odświeżyć swój wizerunek i pokazać się z bardziej nowoczesnej i dynamicznej strony. PSSB chciało także dotrzeć do młodszej grupy docelowej i zbudować rozpoznawalność wśród doradców sprzedaży bezpośredniej w Polsce. Potrzebne były nowa platforma www, logo, identyfikacja wizualna. Dodatkowo, PSSB zamierzało zbudować świadomość nowej inicjatywy - Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej, która byłaby okazją do świętowania przez wszystkie podmioty w branży. PSSB szukała kreatywnego pomysłu na obchody Dnia i bieżącą komunikację w kanałach społecznościowych. Wyzwaniem było spełnić oczekiwania nie tylko organizacji, ale przede wszystkim tworzących ją 24 różnych firm, podejść świeżo do tematu i wdrożyć kampanię w bardzo ograniczonym czasie.

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Zostałyśmy wybrane jako główna agencja kreatywna do obsługi komunikacji marketingowej organizacji. Prace rozpoczęłyśmy od stworzenia nowej identyfikacji marki oraz mockup-ów strony, która była wdrażana przez specjalistów IT współpracujących z PSSB. W międzyczasie przeprowadziłyśmy także warsztaty z Zarządem PSSB, na których wypracowałyśmy kierunki komunikacji w mediach społecznościowych: FB, IG i LI, i zaczęłyśmy publikacje zgodnie z nową oprawą graficzną i określonymi celami. Zgodnie z planem przeprowadziłyśmy także kampanię z okazji Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej, której głównym punktem był wysokiej jakości content video oraz działania zasięgowe w sieci Google, YouTube oraz na Facebooku i Instagramie. Kampanię powtórzyłyśmy także w kolejnym roku, osiągając szeroki zasięg i aktywując doradców sprzedaży bezpośredniej przez dwa lata z rzędu. W kolejnym kroku, w celu budowanie eksperckiego wizerunku PSSB, wdrożyłyśmy blog www.jestesmybezposredni.pl, który ma wesprzeć osiąganie kolejnych celów organizacji.

entrer en contact entrar em contato skontaktuj się posar-se en contacte javiti se neem contact op e launa aku whakapā atu будемо на зв'язку get in touch

Umów się na rozmowę
+48 799-920-131