Nutriprime

lifestyle nutrition diet MCT supplements

Nutriprime to start-up w branży suplementów dla osób na dietach low-carb i keto.

Marka działa w modelu online sprzedając poprzez własny sklep

nutriprime.pl

Wyzwanie

Wyzwanie

Wyzwanie

Klient zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w zakresie wprowadzenia na rynek produktów (olejów MCT) i przetestowania potencjału rynkowego dla tego typu suplementów diety. Klient oczekiwał wsparcia w wypracowaniu zrównoważonego modelu biznesowego w kanale online oraz zdefiniowania pozycjonowania dla marki zanim podejmie decyzje o dalszym rozwoju portfolio. Projekt zakładał zbudowanie marki od zera i wypracowanie strategii marketingowej, która pozwoli osiągnąć cele sprzedażowe.

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Projekt był złożony i wymagał dobrego planowania. Zaczęłyśmy od stworzenia indentyfikacji wizualnej dla nutriprime (key visual, logo). Przygotowałyśmy ostateczne etykiety produktów, nie tylko pod kontem atrakcyjności wizualnej i komunikacji, ale także zgodnie z wymaganiami prawnymi. W następnym etapie oddałyśmy do użytku funkcjonalny sklep na platformie WooCommerce. Klient otrzymał także szczegółowe badanie rynku (wielkość rynku, segmentacja, grupa docelowa, konkurencja) oraz plan marketingowy z jasno określonymi celami sprzedażowymi. Nasze dalsze zaangażowanie obejmowało działania z zakresu performance marketingu (marketingu efektywnościowego), content marketingu oraz komunikacji w social mediach, a także współpracę z influencerami. Rozwinęłyśmy my także skuteczną kampanię email marketingową, osiągając współczynnik otwarć ok. 25%. Nasz blog zaś, w przeciągu około roku wygenerował ok. 800 tys. wyświetleń i wysokie pozycje w wyszukiwarce. W praktyce halo brands stała się zewnętrznym Brand managerem dla marki biorąc odpowiedzialność za całość działań marketingowych, w tym za Strategię marki oraz rozwój portfolio produktowego.

entrer en contact entrar em contato skontaktuj się posar-se en contacte javiti se neem contact op e launa aku whakapā atu будемо на зв'язку get in touch

Umów się na rozmowę
+48 799-920-131