Incor

industrial  warehouse factory line painting

Incor działa w branży B2B i świadczy swoje usługi halom magazynowym, zakładom produkcyjnym oraz wielkopowierzchniowym galeriom handlowym, które muszą utrzymywać parkingi podziemne i naziemne. Incor oferuje usługi projektowania i malowania linii w przestrzeni przemysłowej. Firma mocno wyspecjalizowała się także w projektowaniu całego systemu bezpieczeństwa ruchu.

incor.pl

Wyzwanie

Wyzwanie

Wyzwanie

Klient zatrudnił nas do przeprowadzenia rebrandingu firmy. Celem było wyróżnienie się na rynku podobnych usługodawców, którzy wszyscy, "jak jeden mąż" posługiwali się tą sama estetyką i komunikacją. Incor chciał jasnego pozycjonowania i chwytliwej komunikacji, aby realizować swoją wizję na rynku.

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Dla firmy przygotowane zostały wytyczne marki, nowa identyfikacja wizualna, key visual, mockupy strony. Odświeżone zostało także logo, które dzięki strzałce sugerującej obrót zaczęło wskazywać na szerokie kompetencje firmy (malowanie linii poziomych/pionowych/pasów bezpieczeństwa/renowacji posadzek, na podstawie rzetelnie przeprowadzonego projektu). Podczas warsztatu z klientem wypracowaliśmy propozycję wartości i slogan dla firmy ("We have you covered from floor to wall") i platformę komunikacji opartą o ideę Strefy komfortu. Wybrana kolorystyka w odcieniach fioletu i pomarańczowego zdecydowanie wyróżniła firmę na tle rynku posługującego się kolorami szarego i żółtego, oraz pokazała nowoczesne podejście i energiczny charakter właściciela.

entrer en contact entrar em contato skontaktuj się posar-se en contacte javiti se neem contact op e launa aku whakapā atu будемо на зв'язку get in touch

Umów się na rozmowę
+48 799-920-131